2019-03-21
У місті розпочато роботи з благоустрою територій

З настанням перших теплих днів після морозної і сніжної зими комунальні служби намагаються привести місто у належний стан.
Працівники КП “Дубноводоканал” проводять заходи з прибирання вулиці Грушевського від піску, здійснюють зачистку бордюрів.
Окрім того виконуються роботи з очистки меліоративних каналів в районі Садової. Проведено розчистку охоронної зони від чагарників та дикої парості. Станом на 21.03.2019 року здійснено очистку каналу від річки Іква до вулиці Гребінки. Виконані роботи понизили рівень грунтових вод на 0,8 метра. Роботи проводяться для захисту від підтоплення будинків та присадибних ділянок жителів вул. Садова, Гребінки, Олени Теліги.
Працівниками Дубенської міської ради спільно з спеціалістами КП “Дубноводоканал” проведено рейди по виявленню несанкціонованих викидів в меліоративні рови нечистот в районі Садової та Кемпи.
Також КП “Дубноводоканал” продовжує роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць Кривоноса, Річкова та Крип'якевича, встановлено 18 світлодіодних світильників.
Працівниками КП “Зелене господарство” проведено формовану обрізку крон дерев по вул. Шевченка, майдан Незалежності. Виконано роботи з видалення дикої порослі по вулиці Сурмичі.