2019-02-08
Обговорено можливість розташування на території Дубна авіаційної комендатури

Сьогодні, 8 лютого, відбулась зустріч міського голови Василя Антонюка з представниками Повітряних Сил Збройних Сил України - першим заступником командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним, начальником управління логістики штабу командування повітряних сил ЗСУ полковником Сергієм Кулясом, заступником командира повітряного командування “Захід” з логістики полковником Олександром Ткаченком.
Також у зустрічі взяли участь командир військової частини А1519 м.Дубно Олег Безруков, заступник командира військової частини А1519 м.Дубно з морально-психологічного забезпечення Віталій Никитюк, військовий комісар Дубенського об'єднаного міського військового комісаріату Анатолій Кононов.
Під час зустрічі обговорено перспективи можливого розташування на території міста Дубно боєготового летовища з розміщенням там авіаційної комендатури.
Як повідомив генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, командуванням розглядались різні пропозиції щодо місця розташування даного об'єкту, однак було обрано місто Дубно. До слова, саме у нашому місті, нинішній перший заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ колись розпочинав свою військову кар'єру.