2019-01-08
Різдвяна зустріч з родинами учасників АТО

8 січня у приміщенні Дубенської міської ради відбулась різдвяна зустріч з дітьми родин, які втратили у війні на Сході нашої країни найближчих та найрідніших людей — татусів та чоловіків.
Зі словами теплих вітань та щирої підтримки до учасників зустрічі звернулись міський голова Василь Антонюк, народний депутат України Олександр Дехтярчук, голова Ветеранської спілки учасників АТО Дубенщини Іван Тимощук, керівник ОЛПЗ “Волинь” УДА Дубенщини Валентина Сіньковська, воїн Української Добровольчої Армії з позивним  “Дикий”.
Міський голова та народний депутат висловили вдячність та склали низький уклін сім'ям за те, що їхні чоловіки-Герої виконали свій мужній обов'язок і віддали найцінніше — своє життя, боронячи рідну землю, єдину нашу Україну. Їх світлу пам'ять вшанували хвилиною мовчання.
Під час зустрічі у залі панувала справжня різдвяна атмосфера. У дружньому колі співали колядки, раділи світлому святу Різдва Христового та створенню Української помісної церкви, просили Бога про перемогу та мир для України. Гучними колядками присутніх вітали виконавці міського будинку культури.
За народною традицією діти загиблих та померлих захисників колядували та висловили свої побажання воякам на Сході, головне з яких, щоб вони всі повернулись додому живими і їхні діти дочекались своїх татусів. Присутній на зустрічі воїн-доброволець, зворушений щирістю дітей,  пообіцяв передати їхні побажання українським захисникам в зоні ООС.
Маленькі колядники отримали від керманичів грошові та цінні подарунки. Для них також було організовано солодкий стіл. Сподіваємось, цей день залишиться світлим спогадом у серцях всіх присутніх.