2019-01-04
На вулицях Дубна встановлено туристичні інформаційні вказівники

У місті Дубно, в рамках реалізації проекту громадського бюджету Дубна на 2018 рік “Встановлення туристичних інформаційних вказівників за напрямками до історико-культурних об'єктів та до закладів сфери послуг міста”, встановлено шість туристичних вказівників.
На вказівниках міститься інформація двома мовами (українською та англійською) про назви туристичних об'єктів, відстань до них та вказано відповідний напрямок руху. Також на кожному  вказівнику зображено нещодавно створений туристичний бренд Дубна.
Вказівники мають гарний естетичний вигляд, вигідно підкреслюють історичний дух міста, не дисонують з архітектурним середовищем і водночас залишаються помітними.  Тож відтепер туристам та гостям Дубна буде легше орієнтуватись у нашому місті.
На виготовлення та встановлення туристичних вказівників було спрямовано 108597 гривень з бюджету міста.