2019-01-03
Дубенський ЦНАП звітує про роботу за 2018 рік

Робота відділу "Центр надання адміністративних послуг" в місті Дубно надала  можливість мешканцям міста в максимально короткі терміни в межах одного приміщення отримати, через адміністраторів, адміністративні послуги за спрощеною процедурою.
"Центр надання адміністративних послуг" Дубенської міської ради здійснює свою діяльність  за такими  напрямах:
-    надання адміністративних послуг структурних підрозділів Дубенської міської ради;
- реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання;
- паспортні послуги;
- реєстрація речових прав на нерухоме майно;
- реєстрація юридичних та фізичних осіб - підприємців;
- надання адміністративних послуг виконавчих органів державної влади;
-    дозвільні процедури;
-    робота зі зверненнями громадян, в тому числі електронними зверненнями, робота із запитами на отримання публічної інформації
- і т.д.
Через ЦНАП в 2018 році надавалися 188 адміністративних послуги.
Продуктивність Центру надання адміністративних прослуг характеризується, у першу чергу, кількістю наданих адміністративних послуг.
За 2018 рік до ЦНАП звернулося 36579 осіб.
Суб'єктами звернень отримано 30802 адміністративних послуги, що в 2 рази більше ніж у 2017 році.
ЦНАП працює 44 год. щотижня. Режим роботи передбачає 5 днів на тиждень, раз на тиждень – до 20:00, не менше 7 годин в день.
До бюджету міста за звітний період за надання адміністративних послуг через ЦНАП надійшло близько 383 тис.грн.
В жовтні 2018 року через ЦНАП м.Дубно розпочата робота з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм, а також паспорта громадянина України у формі ID-картки .
Відділ "Центр надання адміністративних послуг" Дубенської міської ради (ЦНАП) визначений як орган реєстрації місця проживання для обліку фізичних осіб, що постійно проживають на території міста Дубно та веде Реєстр територіальної громади міста Дубно.
В 2018 році ЦНАП міста Дубно був відібраний Всеукраїнською асоціацією центрів надання адміністративних послуг та експертами Програми  «U-LEAD з Європою», як центр, чий досвід та організація роботи будуть корисними громадам та містам, які мають намір створити або модернізувати існуючий ЦНАП.
В ході децентралізації міська рада отримує більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність, тому перелік послуг, які можуть надаватися через ЦНАП, постійно розширюється.