2019-01-03
За кошти бюджету міста придбано сучасне операційне обладнання в урологічне відділення ЦРЛ

2 січня в урологічному відділенні Дубенської центральної районної лікарні презентували роботу сучасного операційного обладнання, придбаного за кошти бюджету міста у розмірі 250 тисяч гривень.
Для надання якісної медичної допомоги населенню, проведення лапароскопічних та малоінвазивних операцій, за ці кошти придбано: резектоскоп німецької фірми STORZ, ендоскопічну Full HD камеру з вбудованим LЕD освітлювачем, лапароскопічний коагулятор та монітор медичний.
Оглянути роботу нового обладнання на запрошення керівництва відділення прийшли  представники міської влади - міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, заступники міського голови Ольга Ляшенко та Василь Скринчук.
Завідуючий урологічним відділенням Дубенської ЦРЛ Володимир Степановський наголошує, що нове обладнання дозволить проводити складні операції без хірургічного втручання. Це мінімізує ступінь травмування тканин,  значно  скорочує час оперативного втручання та період реабілітації, зменшує ризик виникнення післяопераційних ускладнень.