2019-01-03
Дубенський військкомат змінив назву та форму роботи

Відтепер замість Дубенського ОМВК працюватиме Дубенський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
Традиційні військові комісаріати віджили своє, вирішило військово-політичне керівництво держави і запровадило експеримент: військкомати замінять центри комплектування та соціальної підтримки – свого роду центри надання послуг, але «в погонах».
29 грудня 2018 року такий центр урочисто відкрили в місті Дубно. У його відкритті взяв участь міський голова Василь Антонюк.
Військовий комісар Анатолій Кононов подякував міській владі за допомогу в оновленні матеріально-технічної бази.
Тепер у Дубенському об’єднаному міському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки є навіть рецепшн. Службу тут несуть військові, але ці люди знають, чим допомогти людині, яка звертається за консультацією – 70% питань можна вирішити вже тут.
Нова – і надважлива – частина роботи Територіального центру комплектування та соціальної підтримки – рекрутингова робота. Для цього створюються відповідні відділи.
Створюється і інститут вербувальників. Ці спеціалісти відшукуватимуть людей, яким можна запропонувати вступити на службу за контрактом за тими спеціальностями, які потрібні війську.
Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з громадянами України – військовозобов’язаними, резервістами та ветеранами у системі надання послуг щодо їх соціального та правового захисту.