2019-01-02
Дубенчани вшанували пам'ять провідника ОУН Степана Бандери

1 січня у місті Дубні біля пам'ятного знаку Степану Бандері зібрались представники влади та громадськості міста, аби відзначити 110-ту річницю від дня народження ідеолога українського націоналізму, голови Проводу ОУН Степана Бандери. Вшанувати його пам'ять прийшли: міський голова Василь Антонюк, народний депутат України Олександр Дехтярчук, секретар міської ради Віктор Недашковський, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій. Священники Свято-Іллінського собору м.Дубно УПЦ КП відслужили поминальну панахиду. Представники вдали та громадськості здійснили покладання квітів до підніжжя пам'ятного знаку. Захід відбувся з ініціативи народного депутата України Олександра Дехтярчука.