2018-12-29
Створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради

28 грудня в малій залі засідань міської ради відбулось засідання громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради. Під час засідання створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради.
До її складу увійшли представники міської ради - секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Василь Скринчук, керуюча справами, секретар виконавчого комітету Олена Олійник, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ міської ради Ерна Шевчук та представники діючої громадської ради - Ольга Ворончук (ВП ГО "Всеукраїнський молодіжний рух "Національний альянс" у Рівненській області), Володимир Панасюк (ГО “Дубенський районний спортивний клуб Кіокушин карате “РЕДУТ”), Віра Зарічнюк (ГО “Клуб інтелектуальних жінок Дубенщини “Волинська азалія” ), Євген Волошин (Дубенська організація ветеранів України ).
Таким чином, відповідно до Постанови КМУ №996 від 03.11.2010, стартує процес формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Дубенської міської ради.