2018-12-29
Шановні виборці!

В Україні розпочалась реалізація основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. Зважаючи на досить високу важливість даної події як для мешканців нашого міста так і для всієї України в цілому, відділ ведення Державного реєстру виборців Дубенської міської ради інформує, що станом на 31 грудня 2018:
- в межах міста Дубно на постійно діючій основі функціонує 18 звичайних виборчих дільниць та 2 спеціальні виборчі дільниці, розташовані в медичних установах;
- орієнтовна кількість виборців, які мають право голосу і під час голосування потрапляють до списків виборців складатиме 27 500;
- м.Дубно входить до меж 154 виборчого округу, окружна виборча комісія буде знаходитись за адресою м.Дубно, вул. Данила Галицького, 17 (приміщення Дубенської райдержадміністрації);

Для ознайомлення:

Зауважте, що у кабінеті виборця можна перевірити, чи правильно вказано у Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по-батькові та виборчу адресу. Це займе лише декілька хвилин Вашого часу, але позбавить непорозумінь 31 березня 2019 року!