2018-12-28
Дубенчани - серед «Героїв спортивного року Рівненщини»

25 грудня в готельному комплексі “Айвенго” відбулася щорічна урочиста церемонія “Герої спортивного року Рівненщини”, яка проводиться вже восьмий рік поспіль Відділенням Національного комітету України у Рівненській області спільно з управлінням у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.
Відзнаки за підсумками року отримали кращі спортсмени Рівненщини, тренери, команди, фахівці у спортивній галузі, які досягли успіхів на міжнародній арені.
Серед нагороджених були і дубенчани - в номінаціях “Кращий спортсмен Рівненської області з веслування на човнах “Дракон” та “Краща спортивна федерація Рівненської області з неолімпійських видів спорту” нагороду отримав секретар Дубенської міської ради, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи Віктор Недашковський, відзнаку “Кращий тренер Рівненської області з веслування на човнах “Дракон” здобув головний спеціаліст відділу молоді, фізкультури та спорту, майстер спорту України, тренер з веслування на човнах “Дракон” Богдан Кучмей.
Церемонію нагородження проводили голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, заступники голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, Олександр Корнійчук, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ліпський.