2018-12-22
Міського голову Дубна Василя Антонюка нагороджено Грамотою Верховної Ради України

Сьогодні, 22 грудня, на початку сесійного засідання Дубенської міської ради народний депутата України Олександр Дехтярчук та виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук вручили міському голові Дубна Василю Антонюку Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.
Згідно розпорядження голови Верховної Ради України Андрія Парубія, очільника міста Дубна нагороджено високою державною відзнакою «За вагомий особистий внесок в утвердження засад місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм» за поданням Асоціації міст України.