2018-12-21
Янголи-обереги для воїнів АТО

У ці святкові дні у всіх навчальних закладах міста Дубно проходить акція по виготовленню для наших захисників оберегів — ангеликів-охоронців!
Наші учні разом з дорослими всією душею вболівають за вояків та долю України. Від душі хочеться сказати кожному з них:
– Нехай береже Вас Бог у нелегкій дорозі! Наші українські воїни, солдати, Ви гідно захищаєте рідну землю на Сході України. Ви - справжні герої нового часу! Сьогодні ми зі щирим серцем шлемо вам вітання з різдвяними і новорічними святами та найщиріші побажання мира, щастя, доброти та любові.
Ми віримо, що ангелики, зроблені руками наших дітей захистять воїнів і додадуть їм сили та наснаги і просто піднімуть настрій у зимові фронтові дні.
Обереги — янголи-охоронці будуть передані для наших захисників волонтерами під час чергової поїздки на Схід.