2018-12-21
Свято Миколая для особливих діток та дітей-переселенців

Кожна дитина з нетерпінням чекає на День Святого Миколая, адже це свято, від якого очікують дива, здійснення мрій та казкових змін.
З нагоди свята в Будинку дітей та молоді Дубенським міським центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді проведено святкову програму «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які прибули із тимчасово окупованої території.
Запрошені діти та їх батьки мали нагоду переглянути цікаве театралізоване дійство з казковими героями та Святим Миколаєм.
Гостей заходу зі святом привітав міський голова Василь Антонюк, який побажав присутнім здійснення мрій, добробуту, побільше позитивних моментів.
Усі діти отримали подарунки від Святого Миколая, придбані за кошти бюджету міста та надані благодійниками.
Організатори дійства приклали всіх зусиль, щоб це свято справді стало казковим і незабутнім, щоб у кожну оселю, до кожної дитини прийшло справжнє диво.