2018-12-21
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

20 грудня в малій залі засідань міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради. На засіданні виконкому  було розглянуто 47 питань,  ухвалено  45 рішень. Основні питання та питання в порядку контролю:
- Про  хід виконання заходів № 2528/05-02-27/13 від 27.06.2013 року щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року.
- Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 31 березня 2015 року № 132 “Про організацію роботи із забезпечення соціальної адаптації демобілізованих осіб”.
- Про  організацію харчування учнів в закладах загальної середньої освіти міста Дубна.
- Про заходи щодо покращення допризовної підготовки юнаків в закладах загальної середньої освіти міста Дубна у 2018-2019 навчальному році.
На засіданні виконкому  були присутні  16 членів виконкому,  головував на засіданні — міський голова Василь Антонюк.