2018-12-20
У Дубні засяяла головна міська ялинка

19 грудня у Дубні відбулось свято Миколая “Україно, зустрічай — йде у гості Миколай!” та урочисте засвічення ялинки. Казкове дійство зібрало сотні дубенчан та гостей міста на майдані Незалежності.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Василь Антонюк. Юні вихованці міського будинку культури підготували пісенні виступи. Кульмінацією святкування стало засвічення головної міської ялинки, яка під оплески та вигуки дубенчан засяяла тисячами чарівних вогників.
Для маленьких гостей заходу відбулося театральне дійство зі Святим Миколаєм та багатьма казковими персонажами - ангеликами, Антипком, зимовою Віхолою, Зіронькою. Усі присутні на майдані дітки отримали з рук Чудотворця смачні подаруночки від міської влади. Студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ підготували для дітвори веселі конкурси з призами.
Охоплені цікавою розважальною програмою та святковим настроєм, гості заходу ще довго  не покидали головного майдану міста, де цьогоріч для гарного відпочинку дубенчан споруджено ціле новорічно-різдвяне містечко - у різнобарвних ліхтариках, із шопками та фотозоною.