На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-12-20
Святий Миколай пам'ятає про всіх

Традиційно щороку Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Дня Святого Миколая проводиться святкова програма «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки. В зв'язку зі значною кількістю цих дітей та бажанням приділити належну увагу кожному, захід проводиться протягом кількох днів.
Тож 17 та 19 грудня в залі Будинку дітей та молоді відбулась святкова програма, якою було  охоплено близько 500 дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, яких виховує один батько, батьки яких брали, беруть участь, загинули під час проведення АТО.
Для запрошених було організоване цікаве театралізоване дійство з казковими героями та Святим Миколаєм. Чудовим співом присутніх розважали вихованці дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко», ансамбль «Душа» коледжу культури і мистецтв РДГУ,  юний дубенський виконавець Ілля Гавриленко.
З вітальним словом до дітей та дорослих звернувся міський голова Василь Антонюк, який щиро привітав присутніх у залі зі Святом Миколая, побажав здійснення найзаповітніших дитячих мрій, затишку й любові у кожній родині, миру та благополуччя рідній Україні.
По завершенню заходу діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, придбані за кошти бюджету міста та надані приватними підприємцями, котрі щороку надають спонсорську допомогу у вигляді солодощів.
Сьогодні, 20 грудня, в Будинку дітей та молоді відбудеться аналогічна святкова програма для дітей з сімей вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю. Святий Миколай пам'ятає про всіх!
Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.