2018-12-20
Святий Миколай пам'ятає про всіх

Традиційно щороку Дубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Дня Святого Миколая проводиться святкова програма «Що приніс нам Святий Миколай» для дітей, які потребують особливої соціальної підтримки. В зв'язку зі значною кількістю цих дітей та бажанням приділити належну увагу кожному, захід проводиться протягом кількох днів.
Тож 17 та 19 грудня в залі Будинку дітей та молоді відбулась святкова програма, якою було  охоплено близько 500 дітей із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, яких виховує один батько, батьки яких брали, беруть участь, загинули під час проведення АТО.
Для запрошених було організоване цікаве театралізоване дійство з казковими героями та Святим Миколаєм. Чудовим співом присутніх розважали вихованці дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко», ансамбль «Душа» коледжу культури і мистецтв РДГУ,  юний дубенський виконавець Ілля Гавриленко.
З вітальним словом до дітей та дорослих звернувся міський голова Василь Антонюк, який щиро привітав присутніх у залі зі Святом Миколая, побажав здійснення найзаповітніших дитячих мрій, затишку й любові у кожній родині, миру та благополуччя рідній Україні.
По завершенню заходу діти отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая, придбані за кошти бюджету міста та надані приватними підприємцями, котрі щороку надають спонсорську допомогу у вигляді солодощів.
Сьогодні, 20 грудня, в Будинку дітей та молоді відбудеться аналогічна святкова програма для дітей з сімей вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю. Святий Миколай пам'ятає про всіх!