2018-12-19
У садочки завітав Святий Миколай

З року в рік День Святого Миколая сповнений чудес. За традицією, в ніч із 18 на 19 грудня чудотворець приносить дітям подарунки під подушку або ялинку. Сьогодні ж він у супроводі чарівник янголят завітав до усіх дошкільних навчальних закладів міста. Допомогли Святому Миколаю роздати подарунки дітям міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Василь Скринчук, начальник управління освіти Вадим Нетреба.
Вихованці кожного дитячого садочка підготували для гостей творчі виступи — святкові вірші, пісні та танці. Усі дошкільнята з нагоди свята отримали солодкі подарунки. Загалом за кошти бюджету міста для дітей придбано понад тисячу подарунків.