2018-12-19
Підведено підсумки конкурсу соціальної реклами «Я хочу жити саме так!»

Напередодні Дня Святого Миколая  відділом молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради спільно з Будинок дітей та молоді в рамках святкової програми “На гостину до Святого Миколая” організовано та проведено показ тематичного мультфільму. Дітки мали можливість проникнутися розповіддю про Святого Миколая та його добрі справи для людей.
Також спільно з Молодіжною радою було нагороджено переможців та учасників конкурсу соціальної реклами “Я хочу жити саме так!”, мета якого - створення належних умов для формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок серед дітей та молоді, прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до рідного краю, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості.
У цьому році журі було оцінено 25 творчих робіт учнів та студентів міста Дубно, серед яких 19 соціальних плакатів та 6 відеороликів.
Перемогу у номінації  соціальний плакат щодо формування основ здорового способу життя, протидії поширенню шкідливих звичок серед дітей та молоді здобули:
І місце — Вікторія Морозюк, ІІ місце — Карина Хильчук, Євген Грицюк, ІІІ місце — Діана Дронова.
У номінації  соціальний плакат щодо прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до рідного краю, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості перемогу здобули:
І місце - Карина Хильчук, ІІ місце - Уляна Небольсіна, ІІІ місце - Діана Дронова, Давид Дронов.
Соціальний відеоролик:
І місце - Ярина Свирида; ІІ місце - Василь Кравченко, Володимир Польовий; ІІІ місце — Юлія Хвіщук.
Всіх учасників конкурсу нагороджено грамотами, дипломами Дубенської міської ради та сувенірними подарунками.