2018-12-19
Відбулась чергова сесія Дубенської міської ради

18 грудня в залі засідань відбулася шістдесят третя сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Василь Антонюк. Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради Віктор Недашковський, депутати сьомого демократичного скликання, начальники управлінь, відділів міської ради, представники засобів масової інформації, жителі міста.
До порядку денного сесії було включено 61 питання, прийнято 58 рішень. Основні з них: Про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік; Про хід виконання Стратегії сталого розвитку міста Дубна до 2022 року; Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Дубно за 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку міста Дубно на 2019 рік; Про призначення стипендії Дубенської міської ради провідним спортсменам міста  у 2019 році.
Окрім того, депутатами затверджено низку міських програм: Програму матеріально-технічного забезпечення сесійної та депутатської  діяльності на 2019 рік; Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2019-2023 роки; Комплексну міську соціальну Програму «Турбота» на 2019-2023 роки, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Дубно на період 2019-2025 років.
Також депутатами було схвалено звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови КМУ про підвищення ціни на газ для населення.