На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-12-14
У Дубні на засіданні Ради регіонального розвитку підвели підсумки роботи та окреслили перспективи розвитку міста

Сьогодні, 14 грудня, у залі засідань Дубенської міської ради відбулось засідання Ради регіонального розвитку «Дубно: підсумки та перспективи». Захід, який є продовженням всеукраїнської Ради регіонального розвитку, зібрав керівників міста, представників влади, медиків та освітян, військовослужбовців та волонтерів, духовних і громадських лідерів.
З вітальним словом до присутніх звернулись міський голова Василь Антонюк, народний депутат України Олександр Дехтярчук, начальник управління культури та туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослав Мельник.
Про бюджет в умовах децентралізації говорила заступник міського голови Ольга Ляшенко, яка зазначила що, впродовж 2015-2018 років спостерігається чіткий ріст  надходжень, які складають левову частку у власних доходах  бюджету міста Дубно, а саме податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок. Підсумовуючи результати фінансової децентралізації, посадовець наголосила, що бюджетом міста у 2018 році отримано додаткового ресурсу на 83,1 млн.грн. більше у порівнянні з 2015 роком.
Також Ольга Ляшенко розповіла учасникам засідання про розвиток інфраструктури міста Дубно, утримання житлово-комунального господарства, здійснення благоустрою, ремонту доріг та облаштування тротуарів.
Важливу увагу було приділено питанню залучення інвестицій та забезпечення інноваційного розвитку. Доповідала на цю тему начальник управління економіки і власності Дубенської міської ради Мирослава Піддубник, яка повідомила, що додатковим фінансовим інструментом для розвитку громад є Державний фонд регіонального розвитку. Кошти із ДФРР місто Дубно спрямовувало на енергозберігаючі заходи, зокрема будівництво блочно-модульної котельні, проведено реконструкції котелень на тверде паливо. Окрім цього, в рамках реалізації Проектів місто отримує грантові кошти Європейських інституцій на розбудову інфраструктури міста.
Реформи в галузях освіти, медицини та культури висвітлив заступник міського голови Василь Скринчук. За його словами, реформування у згаданих галузях у місті проходить достатньо успішно. Свідченням цього стали участь Дубенської ЗОШ №1 у всеукраїнському пілотному проекті щодо впровадження стандартів нової української школи, створення першими в області інклюзивно-ресурсного центру, утворення некомерційного медичного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, яким вже укладено декларації з понад 60% жителів міста.  Також важливим здобутком у сфері культури стало створення цьогоріч туристичного бренду міста Дубна. Основного доповідача доповнили інші учасники панельної дискусії — директор ЗОШ №1 Вікторія Дмитрієва, керівник інклюзивно-ресурсного центру Людмила Одварко, головний лікар КЗ “Пологовий будинок” Дубенської міської ради Ростислав Андрощук, директор Державного історико-культурного заповідника м.Дубно Леонід Кічатий.
Заключним блоком зустрічі стала дискусійна панель “Національна ідентичність та духовність”, головним спікером якої стала начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради Ерна Шевчук. В обговоренні взяли участь благочинний Дубенського міського благочиння УПЦ КП о.Василь, волонтер, мати важкопораненого учасника АТО Інна Яцина, настоятель Свято-Миколаївського монастиря м.Дубно, капелан та волонтер о. Меркурій, командир в/ч А2755 Ян Присакар, голова громадської організації «Ветеранська спілка учасників АТО Дубенщини» Іван Тимощук, мати важкопораненого учасника АТО  Ірина Кубишкіна. Під час розмови йшлося про всенародну допомогу захисникам України, численні поїздки в зону АТО працівників міської ради та волонтерів, активну участь усіх дубенчан у підтримці наших Збройних Сил, значну благодійну допомогу польських побратимів з міст Гіжицько та Соколув-Подляски. Найбільш хвилюючим моментом зустрічі, який викликав щирі сльози у присутніх, стала розповідь про бійця АТО Романа Кубишкіна, який отримав поранення несумісне з життям, але з допомогою небайдужих людей  повертається до життя. Ерна Шевчук наголосила, що кожен український воїн повинен знати, що його ніколи не покинуть у біді.
Підсумком зустрічі стало виголошене гасло - «Немає професії любити свою Батьківщину, це має бути в серці кожного! Україна переможе і все буде добре!».      

Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.