2018-12-14
Відбувся фінал «Ліги гумору» міста Дубна серед учнівської та студентської молоді

12 грудня 2018 року у Дубенському районному будинку культури відбувся фінал “Ліги гумору” м.Дубна серед учнівської та студентської молоді, в якому взяли участь 6 команд.
Захід організований відділом молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради та керівником проекту Миколою Хомичем.
З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Василь Антонюк та народний депутат Олександр Дехтярчук, які в своїй промові відзначили важливість розвитку КВН-івського руху в місті Дубно, як одного із напрямків організації змістовного дозвілля молоді, та побажали командам успіхів та гарної гри.
За звання чемпіона “Ліги гумору — 2018” учасники змагалися у трьох конкурсах: полотно на тему “Новорічна мрія”, конкурсі однієї пісні та фрістайлі із запрошеним гостем.
Після підведення тренерами підсумків володарем кубку чемпіона “Ліги гумору - 2018” стала команда “#некультурні" (Дубенський коледж культури та мистецтв РДГУ) та їхній тренер Олександр Палій; звання віце-чемпіона виборола команда ”Оксани” збірна немісцевих студенток” (Дубенський коледж РДГУ) та Микола Хомич; призером стала шкільна команда "Ні собі, ні людям" (ЗОШ №6) з Романом Тютяхом. Дипломати фінальної гри: " Full House" (ЗОШ № 1) та Олександр Юзик ; "Березовий компотик" (ЗОШ №7) та Олег Сіщук; “Айболіт” (Дубенський медичний коледж) та Андрій Волковецький.
Церемонію нагородження провели міський голова Василь Антонюк, заступник міського голови Василь Скринчук, помічник народного депутата Андрій Пахолок, начальник відділу молоді, фізкультури та спорту Ольга Кобилянська, які вручили учасникам кубки переможців, подарунки від Дубенської міської ради, грошові премії від народного депутата Олександра Дехтярчука та подарунки від спонсорів заходу. Неочікуваним сюрпризом для команди-переможця став подарований сертифікат на Подорож до Львова від туристичного агентства “ЄваТур”.