2018-12-14
Інспектор праці Дубенської міської ради закликає дотримуватись трудового законодавства

В межах Рівненської області тривають комісійні обстеження суб’єктів господарювання на предмет оформлення трудових відносин із найманими працівниками.
    Міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створена при міській раді, має побувати з комісійним обстеженням у кожного суб'єкта господарської діяльності міста Дубно. Усі заходи відбуваються спільно з фахівцями Управління Держпраці, ДФС, Пенсійного фонду та інших територіальних органів влади.
    Головне завдання робочої групи – роз’яснити переваги легальної праці та провести превентивний моніторинг додержання роботодавцями вимог трудового законодавства.
    У листопаді місяці посадові особи, зокрема інспектор праці Лахманюк Л.М., побували в 16 закладах торгівлі і поспілкувалися з роботодавцями та їх найманими працівниками.
    Інспектор праці нагадує, що 5 вересня Уряд ухвалив розпорядження від 5 вересня 2018 р. № 649-р "Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Цим рішенням передбачено проведення комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.
Інспектор праці черговий раз закликає:
Шановні роботодавці!
Захистіть себе і своїх працівників – не допускайте використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин та належної оплати праці не нижче мінімального рівня!