2018-12-07
Вшанували військових, учасників АТО та волонтерів

6 грудня в Будинку дітей та молоді відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України, організовані Дубенською міською радою з ініціативи Ветеранської спілки учасників АТО Дубенщини. На святковий захід завітали військовослужбовці, демобілізовані учасники антитерористичної операції, волонтери.
Привітали захисників України та волонтерів міський голова Василь Антонюк, заступник голови Дубенської РДА Володимир Іщук, помічник народного депутата України Олександра Дехтярчука Андрій Пахолок, настоятель Спасо-Преображенського храму міста Дубна УПЦ КП о. Богдан Кецко, заступник військового комісара Дубенського об'єднаного міського військового комісаріату Олександр Король, голова громадської організації “Ветеранська спілка учасників АТО Дубенщини” Іван Тимощук.
Учасникам АТО вручено відзнаки Президента України “За участь в антитерористичній операції”, медалі “За оборону рідної держави”, нагрудні знаки “Гідність та честь”, грамоти Дубенської міської ради та Дубенської райдержадміністрації. Волонтерів було відзначено грамотою Дубенської міської ради та нагрудним знаком “Волонтер України”.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих учасників АТО Дубенщини та усіх, хто віддав життя за волю України.
Для захисників України відбувся святковий концерт за участю місцевих колективів та виконавців.