2018-12-06
Дубенських військовослужбовців привітали з професійним святом — Днем Збройних сил України

5 грудня у клубі військової частини А1519 м.Дубно відбулись урочисті збори з нагоди Дня Збройних сил України. Привітати дубенських військовослужбовців прибули представники влади - керівники міста та району.
Міський голова Василь Антонюк привітав військовослужбовців в/ч А1519 з професійним святом та вручив цінний подарунок - зарядний пристрій до акумуляторів для виконання завдань за призначенням у зоні ООС.
Під час урочистостей було зачитано наказ про присвоєння військовослужбовцям чергових військових звань та вручено відзнаки вищого військового командування.
6 грудня відбувся урочистий захід з нагоди Дня Збройних сил України в Дубенському об'єднаному міському військовому комісаріаті. Працівників установи привітав заступник міського голови Василь Скринчук. Школярі підготували для військових тематичні малюнки та віршовані вітання, які викликали у всіх присутніх щирі емоції.