На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-12-06
Інспектор праці Дубенської міської ради інформує!

Важливим напрямом діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є належний захист трудових прав працівників, детінізація заробітної плати та легалізація трудових відносин. Здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним як для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, так і для попередження порушень трудового законодавства роботодавцями.
    З метою інформування роботодавців та найманих працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин, інспектор праці Дубенської міської ради Лариса Лахманюк у складі робочої групи постійно проводить  інформаційно-роз’яснювальну роботу.
    Об’єктом інформаційних відвідувань робочої групи у жовтні та листопаді поточного року стали суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють торговельну діяльність на ринку по вул. Млинівській.
    Під час проведення роз’яснювальних заходів інспектор праці поінформувала роботодавців про вимоги трудового законодавства щодо належного оформлення трудових відносин з працівниками та відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, відповідність виконання п. 20 Правил торгівлі на ринках м. Дубно в частині щорічного переукладання договорів з особою, яка здійснює торговельну діяльність на ринках, при наявності документу, що підтверджує державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності. Як результат, за період з жовтня по листопад 32 суб’єкти підприємницької діяльності зареєструвалися.
    В черговий раз інспектор праці звернула увагу роботодавців, що за одного найманого працівника, допущеного до роботи без належного оформлення трудових відносин, передбачено штраф у розмірі 30 мінімальних заробітних плат. А також розповіла про переваги офіційного працевлаштування та наслідки трудових відносин без укладення трудового договору.
Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.