2018-12-04
Вшанували людей з особливими потребами

30 листопада, до Міжнародного дня людей з інвалідністю, за ініціативи Громадського товариства інвалідів з дитинства "Доброчин", в приміщенні Будинку дітей та молоді відбувся круглий стіл "Один день з владою" за участі керівництва міста та району. Під час зустрічі було обговорено питання соціального характеру, зокрема доступності маломобільних груп населення до об'єктів інфраструктури, отримання технічних засобів реабілітації, оздоровлення, призначення різних видів допомог.
Міський голова Василь Антонюк звернувся до присутніх з вітальним словом, здійснив нагородження грамотами Дубенської міської ради представників Товариства та волонтерів, які своєю активною громадською діяльністю зробили вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації людей з інвалідністю. По завершенню зустрічі членам Товариства вручили продуктові пакети.
Окрім того, 3 грудня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Дубно відбулася літературно-музична композиція до Міжнародного дня людей з інвалідністю. На захід завітали радник міського голови Валентина Трифонова та начальник управління праці та соціального захисту Дубенської міської ради Валентина Бущук, які висловили підопічним терцентру з особливими потребами слова підтримки та щирих побажань і вручили продуктові пакети. Також для підопічних був організований солодкий стіл.