2018-11-28
Делегація міста Дубно взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Рівненщини

Сьогодні делегація міста Дубно на чолі з міським головою Василем Антонюком взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку Рівненщини під керівництвом голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка.
На заході зібралися 400 лідерів області, серед яких народні депутати, очільники області, міст та сіл, медики та освітяни, представники бізнесу, духовні і громадські діячі.
Відкрив засідання Ради голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який презентував важливі проекти, що реалізуються в області з початком найуспішнішої реформи – децентралізації.
В панельній дискусії щодо реформи децентралізації взяла участь заступник міського голови міста Дубно Ольга Ляшенко. Посадовець наголосила, що лише з початку цього року місто отримало на 37 мільйонів більше власних доходів, що дає можливість втілювати інвестиційні проекти, розбудовувати інфраструктуру. Ольга Ляшенко розповіла про участь Дубна у міжнародних проектах, зокрема, “Місцевий розвиток орієнтований на громаду”, “Угода мерів”, а також поділилась досвідом реалізації проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент співпраці між владою та громадами».
Загалом на засіданні обговорено важливі питання із життя Рівненської області, підведено результати роботи за останні чотири роки, окреслено пріоритетні напрямки розвитку регіону до 2021 року.