2018-11-28
Відбулась позачергова сесія Дубенської міської ради

27 листопада 2018 року в залі засідань відбулася позачергова шістдесят друга сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Василь Антонюк. Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради Віктор Недашковський, депутати сьомого демократичного скликання, начальники управлінь, відділів міської ради, представники засобів масової інформації, жителі міста. До порядку денного позачергової сесії було включено 60 питань. З технічних причин на цей раз поіменне голосування проводила лічильна комісія.
За підсумками сесійного засідання прийнято 55 рішень. Зокрема, депутати схвалили внесення змін в додаток до Програми розвитку туризму міста Дубно на 2016 - 2020 роки, якими передбачається виділення 490 тисяч гривень на ремонт будівлі Дубенської синагоги.
Також міські обранці погодили виділення коштів на надання матеріальної допомоги неповнолітнім дітям загиблого учасника антитерористичної операції Герасимчука Леоніда Даниловича.
Усі інші рішення стосувались вирішення земельних питань.