2018-11-26
У Дубні відбувся Регіональний турнір з багатоповторного жиму

24 листопада 2018 року в місті Дубно відбувся Регіональний турнір з багатоповторного жиму. Турнір пройшов у фітнес центрі “VICTORY GYM”.
Змагання відбулися у кількох номінаціях - вага штанги 25 кг, 55 кг, 75 кг, і 100 кг, 125 кг, номінація “Непереможні” 35 кг та категорії ветеранів 35 років +, 40 років + номінації 55 кг.
Серед жінок у вазі штанги 25 кг перемогу отримала Ірина Поліщук (м.Турійськ, Волинська область), друге місце посіла Марина Кравченко (м.Дубно), третє місце - Іванна Клічук (м.Дубно).
З-поміж молоді до 23 років перше місце посів Володимир Сидорчук (м.Дубно). На друге місце п'єдесталу зійшов Андрій Грисюк (м.Турійськ, Волинська область), третім став Роман Клімук (м.Турійськ, Волинська область).
Серед чоловіків у вазі штанги 55 кг перемогу отримав Андрій Книш (м.Турійськ, Волинська область), другим став Володимир Самчук (м.Луцьк), закрив трійку призерів - Віктор Недашковський (м.Дубно).
В номінації 75 кг чоловіками перше місце зайняв Василь Осійчук (м.Дубно), другим став Ігор Трофимчук (м.Рожище), бронзову нагороду отримав Юрій Гамерник (м.Дубно).
Серед спортсменів, які вижимали 100 кг, перемогу виборов Віктор Семчук (м.Івано-Франківськ), друге місце посів Дмитро Мокич (м.Луцьк), бронзову нагороду отримав Віктор Решенін (м.Дубно).
Серед ветеранів 35 років + в вазі штанги 55 кг перше місце здобув Володимир Самчук (м.Луцьк), друге - Богдан Кучмей (м.Дубно), закрив трійку призерів Володимир Коноба (м.Дубно).
Серед ветеранів 40 років + в вазі штанги 55 кг перемогу отримав Андрій Книш (м.Турійськ, Волинська область), друге місце посів Віталій Матвійчук (м.Дубно), третє місце - Вадим Яковенко (м.Дубно).
Також по завершенню турніру було введено ще одну номінацію 125 кг для найсильніших учасників, де переможцем став Дмитро Мокич.