2018-11-26
Дубенські школярі взяли участь у екоквесті

У Дубні триває процес публічних консультацій з мешканцями щодо визначення найбільш оптимального розміщення контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів у двох локаціях міста - на майдані Незалежності та у мікрорайоні Хмільники.
Так, в рамках проведення публічних консультацій Дубенською міською радою у п’ятницю, 23 листопада, серед учнів п’яти навчальних закладах міста Дубно (ЗОШ №1, №3, №6 та гімназії №2 та гімназії №2) представники Громадянської мережі ОПОРА провели екоквест «Як не перетворити Дубно на сміттєвого монстра». Під час квесту школярі, проходячи завдання, дізнавались особливості сортування твердих побутових відходів - паперу, пластику, скла та металу, визначали, які предмети підлягають сортуванню, а які варто викидати до загального сміття. За результатами квесту, перемогу отримали учні Дубенської гімназії №2, за що отримали від організаторів цікаві подарунки. Також школярі отримали анкети для батьків з питаннями щодо мотивації сортування та вибору найзручніших для мешканців місць встановлення контейнерів. Їхнє бачення надалі буде враховане міською радою.
Наголошуємо, що онлайн-анкета доступна на сайті Дубенської міської ради за посиланням – http://www.dubno-adm.rv.ua/newsite/news/oper/3816.html, заповнити яку може кожен мешканець Дубна. Захід відбувся в рамках проекту "Практичний курс громадських консультацій", що впроваджується Громадянською мережею ОПОРА за підтримки Фундації "Лабораторія досліджень та суспільних інновацій STOCZNIA (Польща).