2018-11-26
Відбулась чергова сесія Дубенської міської ради

23 листопада 2018 року в залі засідань відбулася шістдесят перша сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова В.Антонюк. Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради В.Недашковський, депутати сьомого демократичного скликання, начальники управлінь, відділів міської ради, представники засобів масової інформації, жителі міста.
До порядку денного сесії було включено 104 питання, прийнято 30 рішень. Основні з них: Про внесення змін до бюджету міста на 2018 рік; Про затвердження міської цільової бюджетної програми «Безпечне місто Дубно» на 2018-2023 роки; Про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку міста Дубно на 2018 рік; Про хід виконання рішення міської ради від 22 травня 2015 року №4073 «Про затвердження міської програми соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2015-2018 роки».
Депутатами було схвалено звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім”ї в Україні.