2018-11-23
Місто Дубно отримало сертифікат Євросоюзу за успішну реалізацію енергозберігаючих проектів

22 листопада 2018 року міський голова Василь Антонюк взяв участь у Конференції країн Східного партнерства «Муніципалітети за стійке зростання», яку 22-23 листопада проводять спільно дві ініціативи ЄС для країн Східного партнерства - «Угода мерів» та «Мери за економічне зростання». Конференція присвячена підвищенню ролі місцевих органів влади у забезпеченні сталого розвитку, економічної стабільності та адаптації до зміни клімату. У ній взяли участь понад 400 представників з 6 країн Східного партнерства та Європейського союзу.
У рамках конференції відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів визнання участі і досягнень у згаданих вище програмах і проектах ЄС.

Так, місто Дубно отримало 2 сертифікати:
  • від Проекту «Угода мерів - Схід» - за підготовку та надання до Єврокомісії моніторингового звіту щодо впровадження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року;
  • від Проекту «Мери за економічне зростання» - за успішну розробку Плану економічного розвитку міста Дубно на 2019-2020 роки та затвердження його Світовим банком.
Церемонію вручення проводив директор Групи підтримки України Генерального директорату по сусідству і розширенню Єврокомісії (DG NEAR) Петер Вагнер разом з лідерами проектів і програм.