2018-11-22
У Дубні відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада на майдані Незалежності відбулася мистецька акція “Ти у наших серцях, Україно!” з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, до якої долучились міський голова Василь Антонюк, секретар міської ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Василь Скринчук, представники депутатського корпусу міської ради, працівники установ та організацій, студентська молодь, небайдужі дубенчани.
Розпочалася мистецька акція із виконання всіма присутніми Гімну України та покладання керівництвом міста квітів до пам'ятника Борцям за Волю та Незалежність України. Квіти шани та пам'яті лягли в цей день і до пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Ведучі заходу розповіли історію початку Помаранчевої Революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Дубенчани пригадали революційні події, переглянувши тематичні відеокліпи та прослухавши пісні, якими супроводжувалась боротьба українців за демократичні цінності та європейський вибір України.