2018-11-20
На засіданні виконкому прийнято низку важливих рішень

20 листопада під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулось чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розглянуто та прийнято низку важливих рішень.
 Зокрема, у власність територіальної громади міста Дубно прийнято приміщення синагоги, що дозволить в подальшому привести будівлю до належного стану.
Також схвалено низку міських програм - цільову бюджетну програму “Безпечне місто Дубно” на 2018-2023 роки”, комплексну міську соціальну Програму “Турбота” на 2018-2023 роки, Програму соціального захисту учасників антитерористичної операції на 2019-2023 роки.
Важливу увагу було приділено розгляду питання про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для КП “Дубнокомуненергія” Дубенської міської ради. Як пояснив начальник управління житлово-комунального господарства Ілля Онисько, потреба в коригуванні виникла в зв’язку зі зміною основних складових тарифу, а саме ціни на газ та електроенергію.
Відтак, рішенням виконкому затверджено тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення для КП “Дубнокомуненергія” у розмірі:
•    населення (з приладами обліку теплової енергії) – 2149,76 грн. за 1 Гкал. (+16,96%);
•    населення (без приладів обліку теплової енергії) – 52,22 грн. за 1 м.кв. (+16,98%);
•    бюджетні установи – 2062,99 грн. за 1 Гкал. (-10,55%);
•    інші споживачі – 2118,45 грн. за 1 Гкал. (-10,55%);
•    релігійні організації – 2118,45 грн. за 1 Гкал. (+58,61%).
Нові тарифи будуть введені в дію через 15 днів з дня офіційного оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації.
Також рішенням виконавчого комітету управителем з управління багатоквартирними будинками в місті Дубно за результатами конкурсу призначено комунальне підприємство “Центральна житлово-експлуатаційна організація “Житловик” Дубенської міської ради.
В числі іншого, члени виконавчого комітету розглянули низку економічних, соціальних, житлово-комунальних питань та питань, що стосуються соціально-правового захисту дітей.