2018-11-20
Публічна консультація щодо встановлення смітників для роздільного сортування сміття на Майдані Незалежності та у мікрорайоні Хмільники м.Дубна

Питання сортування сміття для розвитку міста Дубно є стратегічно важливим і передбачено Стратегією розвитку міста Дубно до 2022 року (питання “Поліпшення управління відходами та охорона довкілля”). Крім цього, впровадження у Дубно роздільного сортування сміття дозволить покращити його екологічний стан, а також допоможе формувати свідомих мешканців свого міста.
Опитування мешканців міста Дубно дозволить врахувати думку жителів щодо місць встановлення контейнерів для роздільного сортування сміття у двох локаціях міста та допоможе зрозуміти мотивацію мешканців щодо сортування побутових відходів.

Довідково* Опитування проводиться в рамках проведення публічних консультацій Дубенською міською радою щодо розміщення контейнерів для роздільного сортування твердих побутових відходів на Майдані Незалежності, а також у мікрорайоні Хмільники міста Дубно.