2018-11-19
Координаційна рада громадського бюджету міста Дубно затвердила перелік проектів, які допущені до голосування

19 листопада 2018 року в малій залі засідань міської ради відбулось засідання координаційної ради громадського бюджету міста Дубно під головуванням міського голови Василя Антонюка. Члени координаційної ради розглянули 25 проектів, які були подані для реалізації за кошти громадського бюджету міста Дубно у 2019 році.
Детально розглянувши та обговоривши кожен проект, координаційна рада затвердила 20 проектів, які допускаються до голосування, на загальну суму 2 813,596 тис. грн. А саме:
1.«Щасливе дитинство». Створення спортивно-ігрової зони для дитячого дозвілля та відпочинку.
2.Дитяча лаундж зона під відкритим небом (Children”s lounge area). Вело-бібліотека.
3.Спортивний майданчик для дітей в районі м’ясокомбінату.
4.Система відео нагляду міського будинку культури та дитячого майданчика.
5.Дитячий ігровий майданчик для дітей віком 6-12 років.
6.Антивандальні тренажери на території ЗОШ № 6 мікрорайон «Хмільники».
7.Подаруй майданчик мрії дітям у власному мікрорайоні Базарчика, Садової!
8.Дитячий майданчик «Сонечко» у мікрорайоні Райлікарня!
9.Спортивний майданчик «STREET-WORKOUT» біля стадіону «Спартак» на вулиці Тараса Бульби.
10. ВільнаWi-Fi зона для громадського простору.
11.Придбання професійних столів для занять настільним тенісом.
12. Відтворюємо сучасне минуле: фонтан та скульптурні лавочки «Щука» у парку Шевченка.
13.Назви зупинок та розміщення графіків руху автобусів загального користування на зупинках м.Дубно.
14.Археологічна експедиція на Острові Дубовець.
15.Встановлення спортивно-тренувального майданчика, місця для відпочинку та спорту, проведення благоустрою прилеглої території стадіону «Спартак».
16.Ремонт громадської вбиральні та проведення благоустрою території на стадіоні «Спартак».
17. Придбання штучної головної ялинки міста.
18. Середньовічний фестиваль (погодження назви проекту).
19. Реставрація скульптур Миколи Бондарчука в парку Шевченка.
20.    Еко-дерево на сонячній батареї.

Голосування за проекти здійснюватиметься:
  • он-лайн (на платформі Громадський бюджет м.Дубно)
  • у терміналах самообслуговування Приватбанку (власники карток)
  • у паперовій формі (у приміщенні міської ради (ЦНАП) та у спеціальній палатці, яка буде встановлена в різних районах міста (цукровий, з/д вокзал, автовокзал, хмільники, базарчик, центр, рай лікарня).
Голосування розпочнеться 20 листопада 2018 року і триватиме впродовж місяця до 20 грудня 2018 року.
Детальніше ознайомитися з проектами можна на он-лайн платформі Громадського бюджету м.Дубно за посиланням https://gp.dubno-adm.rv.ua.
В голосуванні можуть взяти участь лише жителі міста Дубно (громадяни України віком від 18 років, які зареєстровані або проживають на території міста Дубно, що підтверджується офіційними документами – паспортом, довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, що підтверджують факт проживання в місті).
Кожен житель міста має один голос та може особисто проголосувати за один проект.