2018-11-16
Міський фестиваль «Студентська перлина - 2018” з нагоди Міжнародного дня студентів

15 листопада 2018 року в Будинку дітей та молоді відбувся міський фестиваль “Студентська перлина - 2018” під назвою “З чого починається студентство”, присвячений Міжнародному дню студентів. Фестиваль пройшов за участі студентів Дубенського коледжу культури та мистецтв РДГУ, Дубенського медичного коледжу, Дубенського коледжу РДГУ та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».  Організатором фестивалю став Дубенський міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді за підтримки Дубенської міської ради.
З вітальним словом до студентства звернувся заступник міського голови Василь Скринчук. Під час святкового дійства кращих студентів - відмінників, активістів, волонтерів - нагороджено грамотами Дубенської міської ради та подяками Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді.
Цьогоріч, окрім традиційної підготовки яскравих творчих номерів, дубенські студенти приділили увагу соціальним проблемам та їх профілактиці і продемонстрували створені ними соціальні відеоролики на найбільш актуальні, на їхню думку, проблеми сьогодення. Також учасники фестивалю підготували плакати з найоригінальнішим привітанням з нагоди Міжнародного дня студентів, за які отримали дипломи у різних номінаціях.
Всім учасникам «Студентської перлини - 2018» вручено подарунки.
Під час фестивалю діяла фотовиставка «Яскраві моменти студентського життя», яку мали змогу переглянути усі гості свята.
Працівниками Дубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено акцію “16 днів проти насильства”, під час якої студентам було роздано інформаційні листівки та буклети.