2018-11-15
Виконання робіт комунальними службами міста

Комунальними службами міста продовжуються роботи з очистки меліоративного каналу в районі Кемпи. Проведено очистку каналу від річки Іква до вулиці Цегельної. Виконані роботи понизили рівень грунтових вод на 0,8 метра. Роботи проводяться для захисту від підтоплення будинків та присадибних ділянок жителів вулиць Стуса, Гайдара, Цегельна, пров. І. Франка.
Продовжуються роботи з капітального ремонту огорожі кладовища на вулиці Львівській.
Завершено роботи з капітального ремонту технічних засобів пішохідних переходів з облаштуванням їх сутінковими датчиками руху на вулицях Сурмичі (4 шт.) та Мирогощанська (1 шт.).
Працівниками КП “Зелене господарство” проведено зрізку аварійного дерева по вулиці Шевченка.
КП “Дубноводоканал” проводяться роботи з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення вулиць Кривоноса, Річкова та Крип'якевича. Також працівниками “Дубноводоканалу” облаштовано контейнерну площадку по вулиці Морозенка в районі ЗОШ №6.