2018-11-14
Відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком у місті Дубно

У місті Дубно активно ведеться робота щодо забезпечення ефективного утримання багатоквартирних будинків відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках». Згідно вищевказаного Закону, якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли у визначені Законом терміни рішення про форму управління багатоквартирним будинком, управління таким будинком здійснюється управителем, який призначається на конкурсних засадах виконавчим органом місцевої ради, на території якої розташований багатоквартирний будинок. Відповідним рішенням виконкому Дубенської міської ради затверджено Положення про конкурсну комісію з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком у місті Дубно та склад конкурсної комісії з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком.
Тож 13 листопада 2018 року в малій залі засідань міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Ляшенко відбулося засідання конкурсної комісії з призначення управителя з управління багатоквартирним будинком.
На участь у конкурсі з  управління багатоквартирним будинком були подані пропозиції від двох учасників - КП ЦЖЕО “Житловик” Дубенської міської ради та ТзОВ “Корона”. Усі пропозиції учасників були допущені до участі у конкурсі та розглянуті конкурсною комісією, з подальшим затвердженням результатів конкурсу з призначення  управителя з управління багатоквартирним будинком на черговому засіданні виконавчого комітету.