2018-11-13
Міський голова Василь Антонюк взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку

Міський голова Дубна Василь Антонюк, у складі Рівненської делегації на чолі з головою ОДА Олексієм Муляренком, взяв участь у сьомому засіданні Ради регіонального розвитку, що відбулося вчора у місті Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.
Учасники засідання обговорили питання нової політики розвитку, децентралізації, правової держави, верховенства права, української армії та української ідентичності. Також було представлено історії успіху в регіонах, запровадження масштабних інфраструктурних проектів, обговорено план дій на майбутнє.