2018-11-09
Працівники культури приймають вітання з професійним святом

Сьогодні у залі засідань міської ради відбулось урочисте привітання та нагородження працівників культури міста Дубна з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Працівників галузі привітали заступник міського голови Василь Скринчук, керуюча справами, секретар виконавчого комітету Олена Олійник, начальник відділу культури і туризму міської ради Тетяна Єфімчук.
Також керівники вручили кращим працівникам культури та мистецтв відзнаки управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, грамоти Дубенської міської ради та цінні подарунки для міських закладів культури — Дубенської школи мистецтв, міського Будинку культури та клубу.
В день професійного свята працівників культури творчими виступами привітали учні Дубенської ЗОШ №1.