2018-11-08
Дубно стало приємним відкриттям для представників ЄС в Україні

Вчора, 7 листопада, в рамках перебування на Рівненщині, місто Дубно з офіційним візитом відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні. До складу делегації входили: документаліст відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Ірина Стаднійчук та представники громадської організації “Інтерньюз Україна”, координатори інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні” Представництва ЄС в Україні Юлія Костащук та Станіслав Корольков.
В рамках візиту проведено низку інформаційних заходів.
У приміщенні Дубенської міської ради відбулась зустріч делегації Представництва ЄС в Україні з керівництвом міста на тему “Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС”. У зустрічі з представниками ЄС взяли участь: міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Ольга Ляшенко, відповідальні працівники міської ради. У рамках зустрічі були презентовані європейські програми для України, а також обговорені шляхи співпраці між містом Дубно та Представництвом ЄС. Головна увага була приділена можливостям у сфері освіти, культури, підтримки малого і середнього бізнесу/
Після цього у Дубенській ЗОШ №1 представниками ЄС проведено брейн-ринг для учнівської молоді на європейську тематику. Учасники гри демонстрували знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя. Організатори були приємно здивовані рівнем знань юних дубенчан про Європейський Союз, аналітичними навичками учнів та відчуттям командного духу. За участь у тематичному брейн-рингу команди отримали подарунки з символікою ЄС.
Також в цей день у малій залі засідань міської ради відбулась публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» для представників громадських організацій, бізнесу, працівників освіти та культури, зацікавлених жителів міста. Спікери розповіли дубенчанам про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представили довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми, інформаційні ресурси Представництва ЄС.
 Представники ЄвроСоюзу були в нашому місті вперше і відзначили, що Дубно стало для них приємним відкриттям.