На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-11-08
Дубно стало приємним відкриттям для представників ЄС в Україні

Вчора, 7 листопада, в рамках перебування на Рівненщині, місто Дубно з офіційним візитом відвідала делегація Представництва Європейського Союзу в Україні. До складу делегації входили: документаліст відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Ірина Стаднійчук та представники громадської організації “Інтерньюз Україна”, координатори інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні” Представництва ЄС в Україні Юлія Костащук та Станіслав Корольков.
В рамках візиту проведено низку інформаційних заходів.
У приміщенні Дубенської міської ради відбулась зустріч делегації Представництва ЄС в Україні з керівництвом міста на тему “Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС”. У зустрічі з представниками ЄС взяли участь: міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Ольга Ляшенко, відповідальні працівники міської ради. У рамках зустрічі були презентовані європейські програми для України, а також обговорені шляхи співпраці між містом Дубно та Представництвом ЄС. Головна увага була приділена можливостям у сфері освіти, культури, підтримки малого і середнього бізнесу/
Після цього у Дубенській ЗОШ №1 представниками ЄС проведено брейн-ринг для учнівської молоді на європейську тематику. Учасники гри демонстрували знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя. Організатори були приємно здивовані рівнем знань юних дубенчан про Європейський Союз, аналітичними навичками учнів та відчуттям командного духу. За участь у тематичному брейн-рингу команди отримали подарунки з символікою ЄС.
Також в цей день у малій залі засідань міської ради відбулась публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС» для представників громадських організацій, бізнесу, працівників освіти та культури, зацікавлених жителів міста. Спікери розповіли дубенчанам про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представили довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми, інформаційні ресурси Представництва ЄС.
 Представники ЄвроСоюзу були в нашому місті вперше і відзначили, що Дубно стало для них приємним відкриттям.   

Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.