На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-11-07
Майже 600 тисяч гривень виділили з бюджету міста на придбання обладнання та заробітну плату працівникам ЦРЛ

6 листопада відбулась позачергова, так звана “бюджетна”, сесія Дубенської міської ради. Під час сесії внесено зміни до бюджету міста. Зокрема,  районному бюджету з бюджету міста спрямовано 248 тис.грн. на придбання обладнання у райлікарню та трохи більше 336 тис.грн. на оплату праці працівникам ЦРЛ. Крім того, 151 тис. грн. виділено на виплату «оздоровчих» спеціалістам-не медикам міських медичних закладів.
Також депутатами погоджено виділення 1 млн. 717 тис. грн. на співфінансування проектів реконструкції спортивних майданчиків СЗОШ №5 та ЗОШ № 7 в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Окрім коштів на майданчики, управління освіти отримає 60 тис. на харчування дітей в садочках і 25 тис. – на гарячі обіди учням пільгових категорій в школах міста.
Значні кошти спрямовано управлінню житлово-комунального господарства на здійснення благоустрою міських території та виконання ремонтних робіт. Зокрема, 100 тис.грн. виділено на виготовлення проектів освітлення на вул. Грушевського та встановлення світлофору на вул. Сурмичі; 190 тис. грн. – на ремонт комунального приміщення на вул.Пекарській і 300 тис.грн. – на ремонт теплиць КП «Зелене господарство». 557 500 грн. направлено на благоустрій, обслуговування тимчасових споруд і придбання протиожеледних засобів, 153 тис. – на ремонт огорожі кладовища на вул. Львівська. Ще 90 тис.грн. виділено додатково на виготовлення   проектно-кошторисної документації по реконструкції міських очисних споруд та 60 тис.грн. на поповнення статутного капіталу КП «Житловик». Також депутати погодили виділення 57 тис.грн. на ремонт вул. Курбаса, 25 тис.грн. - на заміну вікон у стоматполіклініці, 7 тис. грн. - управлінню праці і соцзахисту населення на бензин, аби привезти у місто «пакунки малюка».
Окрім того, під час сесійного засідання внесено зміни до програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  м.Дубно на  2018-2020 роки та Програми матеріально-технічного забезпечення сесійної та депутатської діяльності на 2018 рік.
Завершилось позачергове засідання прийняттям звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Депутата Верховної Ради України Дехтярчука О.В. стосовно надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку.
Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.