2018-11-07
Майже 600 тисяч гривень виділили з бюджету міста на придбання обладнання та заробітну плату працівникам ЦРЛ

6 листопада відбулась позачергова, так звана “бюджетна”, сесія Дубенської міської ради. Під час сесії внесено зміни до бюджету міста. Зокрема,  районному бюджету з бюджету міста спрямовано 248 тис.грн. на придбання обладнання у райлікарню та трохи більше 336 тис.грн. на оплату праці працівникам ЦРЛ. Крім того, 151 тис. грн. виділено на виплату «оздоровчих» спеціалістам-не медикам міських медичних закладів.
Також депутатами погоджено виділення 1 млн. 717 тис. грн. на співфінансування проектів реконструкції спортивних майданчиків СЗОШ №5 та ЗОШ № 7 в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Окрім коштів на майданчики, управління освіти отримає 60 тис. на харчування дітей в садочках і 25 тис. – на гарячі обіди учням пільгових категорій в школах міста.
Значні кошти спрямовано управлінню житлово-комунального господарства на здійснення благоустрою міських території та виконання ремонтних робіт. Зокрема, 100 тис.грн. виділено на виготовлення проектів освітлення на вул. Грушевського та встановлення світлофору на вул. Сурмичі; 190 тис. грн. – на ремонт комунального приміщення на вул.Пекарській і 300 тис.грн. – на ремонт теплиць КП «Зелене господарство». 557 500 грн. направлено на благоустрій, обслуговування тимчасових споруд і придбання протиожеледних засобів, 153 тис. – на ремонт огорожі кладовища на вул. Львівська. Ще 90 тис.грн. виділено додатково на виготовлення   проектно-кошторисної документації по реконструкції міських очисних споруд та 60 тис.грн. на поповнення статутного капіталу КП «Житловик». Також депутати погодили виділення 57 тис.грн. на ремонт вул. Курбаса, 25 тис.грн. - на заміну вікон у стоматполіклініці, 7 тис. грн. - управлінню праці і соцзахисту населення на бензин, аби привезти у місто «пакунки малюка».
Окрім того, під час сесійного засідання внесено зміни до програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  м.Дубно на  2018-2020 роки та Програми матеріально-технічного забезпечення сесійної та депутатської діяльності на 2018 рік.
Завершилось позачергове засідання прийняттям звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Депутата Верховної Ради України Дехтярчука О.В. стосовно надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку.