2018-11-06
Оголошення про конкурс на кращий відеоролик “МОЯ КРАЇНА ГІДНОСТІ” в межах ініціативи “Відзнаки Героїв”

З 10 жовтня по 12 листопада  2018 року  в межах ініціативи “Відзнаки Героїв” оголошується конкурс на кращий відеоролик (проморолик, міні-фільм) “МОЯ КРАЇНА ГІДНОСТІ” на здобуття Відзнаки  імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського. Метою конкурсу  є популяризація  інформації про Україну (про кожне місто, селище чи маленьке село), про її унікальних людей та надзвичайні місця. Відзнака призначена підтримувати молодих талановитих українців, які захоплюються красою та історією нашої країни і прагнуть розповісти про це усьому світові за допомогою відеопроектів.
Призовий фонд – 15 тисяч гривень на заохочення творчої діяльності.
Нагородження переможців відбудеться 21 листопада 2018 року  в рамках заходів, присвячених річниці Революції Гідності в м. Луцьк Волинської області. Членами журі стали відомі митці ( письменники, художники, музиканти, режисери, журналісти, науковці, активісти, громадські діячі, волонтери, представники громадської організації “Родина Героїв Небесної сотні”, рідні та друзі Сергія Байдовського). До участі в конкурсі   запрошуються усі громадяни України та українці української діаспори, усі, хто прагне показати світові нашу Україну за допомогою своїх короткометражних відеоробіт. Відзнака має мотивувати тих, хто своїми відеорозробками буде сприяти позитивному сприйняттю і поглибленому пізнанню нашої країни. Подати заявки можна до 12 листопада, ознайомитись з умовами конкурсу можна за посиланням: https //heavenly-hundred.org.ua/projects//vidznaka-imeni-serhija-baidovskoho.   Відзнака імені Сергія Байдовського заснована ГО “Родина Героїв “Небесної сотні” в межах проекту “Відзнаки Героїв” завдяки підтримці платформи “Велика ідея ”, 162 доброчинців України та світу, Міжнародного фонду “Відродження” та партнерів Інституту національної пам’яті, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку.