На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Оперативні новини    ¦   Афіша    ¦   Громадські обговорення    ¦   День інформування

2018-11-06
Оголошення про конкурс на кращий відеоролик “МОЯ КРАЇНА ГІДНОСТІ” в межах ініціативи “Відзнаки Героїв”

З 10 жовтня по 12 листопада  2018 року  в межах ініціативи “Відзнаки Героїв” оголошується конкурс на кращий відеоролик (проморолик, міні-фільм) “МОЯ КРАЇНА ГІДНОСТІ” на здобуття Відзнаки  імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського. Метою конкурсу  є популяризація  інформації про Україну (про кожне місто, селище чи маленьке село), про її унікальних людей та надзвичайні місця. Відзнака призначена підтримувати молодих талановитих українців, які захоплюються красою та історією нашої країни і прагнуть розповісти про це усьому світові за допомогою відеопроектів.
Призовий фонд – 15 тисяч гривень на заохочення творчої діяльності.
Нагородження переможців відбудеться 21 листопада 2018 року  в рамках заходів, присвячених річниці Революції Гідності в м. Луцьк Волинської області. Членами журі стали відомі митці ( письменники, художники, музиканти, режисери, журналісти, науковці, активісти, громадські діячі, волонтери, представники громадської організації “Родина Героїв Небесної сотні”, рідні та друзі Сергія Байдовського). До участі в конкурсі   запрошуються усі громадяни України та українці української діаспори, усі, хто прагне показати світові нашу Україну за допомогою своїх короткометражних відеоробіт. Відзнака має мотивувати тих, хто своїми відеорозробками буде сприяти позитивному сприйняттю і поглибленому пізнанню нашої країни. Подати заявки можна до 12 листопада, ознайомитись з умовами конкурсу можна за посиланням: https //heavenly-hundred.org.ua/projects//vidznaka-imeni-serhija-baidovskoho.   Відзнака імені Сергія Байдовського заснована ГО “Родина Героїв “Небесної сотні” в межах проекту “Відзнаки Героїв” завдяки підтримці платформи “Велика ідея ”, 162 доброчинців України та світу, Міжнародного фонду “Відродження” та партнерів Інституту національної пам’яті, Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьку.

Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.