2018-07-10
Завершуються будівельні роботи з капітального ремонту перехрестя на «Базарчику»

У місті Дубно за проектом ПП “РІВНЕДОРПРОЕКТ” завершуються будівельні роботи з капітального ремонту перехрестя вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського.
Планування кільцевого перехрестя, напрямних острівців прийнято згідно моделювання руху розрахункового автомобіля у відповідності з сучасними нормативними документами.
Тож тепер місто Дубно буде мати сучасне кільцеве пересічення.
Реалізація проекту дозволить модернізувати перехрестя, зробивши його відповідно технічним та економічним стандартам, що вдосконалить транспортну та комунікаційну інфраструктуру міста Дубно.
Підняті напрямні острівці та звуження смуги в обох напрямках уповільнить рух транспорту на вході та виході з кільця, що забезпечить пішоходу безпечність переходу.
Загальна кошторисна вартість капітального ремонту перехрестя  вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського в місті Дубно становить 7 022 342, 00 гривень.
Станом на 10.05.2018 профінансовано субвенцію з державного бюджету - 2 175 000,00 гривень ( використано в повному обсязі) та кошти місцевого бюджету — 2 628 897, 02 грн.
Роботи по капітальному ремонту перехрестя  вулиці Семидубської з вулицями Мирогощанська, Сурмичі, Грушевського тривають.