2018-05-25
Триває вирішення питання щодо передачі військовим приміщень Дубенської виховної колонії

23 травня міський голова Василь Антонюк спільно з народним депутатом України Олександром Дехтярчуком взяв участь у міжвідомчій нараді між Міністерством юстиції України, Міністерством оборони та Мінекономіки з питання передачі військовим приміщень Дубенської виховної  колонії.
За результатами зустрічі домовлено про підготовку найближчим часом усіх законодавчих документів, необхідних для позитивного вирішення даного питання.
Зауважимо, що міським головою Дубна та народним депутатом впродовж кількох місяців вживаються заходи з метою забезпечення раціонального використання будівель вказаної установи з користю для міста та країни. Зокрема, спільно з робочою групою оперативного командування „Захід” було проведено вивчення та обстеження території Дубенської виховної колонії, яким було встановлено, що даний об`єкт дозволяє розмістити особовий склад військової частини чисельністю до 1000 чоловік, а також техніку.
Окрім того, народним депутатом Олександром Дехтярчуком разом з народними депутатами Іриною Луценко, Оксаною Білозір та Василем Яніцьким було подано відповідне депутатське звернення до Міністерства оборони України та Міністерства юстиції України.
Також депутатами міської ради прийнято звернення до Президента України П.Порошенка, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо можливості розміщення військової частини А 1994 в м.Дубно Рівненської області на фондах колишньої державної установи “Дубенська виховна колонія”.
Завдяки небайдужості місцевої влади та народних депутатів з Дубенщини, а також вжитим заходам, вирішення даного питання перебуває на контролі високопосадовців Кабінету Міністрів України.