2016-02-22
Дубенчани перемогли в “Сімейних перегонах”

21 лютого 2016 року у місті Дубно за сприяння управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради та обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся  обласний тур спортивної гри «Сімейні перегони».
Метою проведення такого заходу є пропаганда активного сімейного дозвілля та відпочинку, здорового способу життя, піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом.  У ЗОШ №6  зібрались найсильніші  команди Дубна та Здолбунівського району змагатись за звання  найспортивнішої родини  області. З вітальним словом до учасників та присутніх звернулась начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ольга Кобилянська.
Попри напруженість спортивного протистояння «Сімейні перегони» видалися захоплюючими як для дорослих, так і для дітей.  У спеціально підготовлених для цього туру естафетах та конкурсах  учасники мали змогу виявити свої інтелектуальні та спортивні здібності. Протягом усіх естафет команда «Фортуна» ЗОШ №6, яку представляла збірна дубенських сімей Приходько і Лапхан, демонструвала свою згуртованість, злагодженість дій та відмінну фізичну підготовку, за що й здобула заслужене перше місце. Інші команди не менш наполегливо долали  труднощі, що безперечно, сприяло згуртуванню сімей та відчуттю родинної єдності у досягненні спільної мети. Так, почесне друге місце виборола команда Здолбунівського району. «Бронзова» нагорода дісталася команді «Торнадо» дубенських сімей Логін і Бухальських ЗОШ №1.
Переможці та призери нагороджені кубками, дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.
Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту дякує усім сім’ям за активну участь у змаганнях, адміністраціям шкіл за організацію та підтримку проведеного заходу, танцювальним колективам «Україночка» Будинку дітей та молоді та «N@Name» за гарний настрій!