2015-06-26

Вічна пам'ять Герою!
Дубно в жалобі.

ШАНОВНІ ДУБЕНЧАНИ!
25 червня 2015 року під селищем Луганське , що на Луганщині, в бойовій ситуації перебуваючи під обстрілом від сердечного нападу помер  дубенчанин Сергій Швець.

Цьогоріч йому мало виповнитися 40 років.
13 травня 2015 року він пішов добровольцем на фронт, служив у батальйоні територіальної оборони "Горинь" .
Завтра тіло доправлять до Дубно.

Об 11.00 траурна процесія рухатиметься по маршруту: вул.Шевченка — майдан Незалежності — вул. Грушевського.
Прощання дубенчан з Героєм Сергієм Швецем  відбудеться на майдані Незалежності м.Дубно 26 червня об 11: 20.
Похорон - 27 червня 2015 року о 12.00. Тіло воїна  поховають на “семидубському” кладовищі.

На знак пам’яті про померлого  дубенчанина Дубенський міський голова підписав розпорядження про оголошення в місті 26 та 27 червня Днями жалоби.
Відповідно до розпорядження міського голови, 26-27 червня на будівлях комунальних підприємств, установ та організацій міста  мають бути приспущені державні прапори з траурними стрічками. Підприємствам, установам та організаціям міста незалежно від форм власності, рекомендовано обмежити використання музики та проведення розважальних заходів.
Усі витрати по похованню чоловіка візьме на себе Дубенська міська влада.
Просимо усіх небайдужих дубенчан   провести  в останню путь  Воїна України.  Прихилімо голови і коліна перед світлою пам'яттю нашого земляка!
                     Співчуваємо та сумуємо разом з мамою воїна.
                                           Вічна пам'ять Герою.