2015-03-16
Дубенчани попрощались з загиблим Героєм

Минулого тижня Дубенщину знову сколихнула трагічна звістка — у зоні АТО загинув дубенчанин Петро Накидалюк, мешканець с.Плоска Дубенського району. Дубенська міська рада відразу взяла на себе всі організаційні зобов'язання щодо перевезення та прощання з загиблим військовослужбовцем. Зокрема, було організовано поїздку до Маріупольського моргу за тілом Петра. Відповідно до розпорядження міського голови, 14-15 березня 2015 року у місті Дубно оголошено Днями жалоби. Також міським координаційним центром разом з міським головою Василем Антонюком було надано матеріальну допомогу з коштів отриманих від перегляду фільму “Поводир”у розмірі 10 тис.грн. матері загиблого військовослужбовця.
 15 березня 2015 року дубенчани вийшли на майдані Незалежності, аби провести в останню дорогу 24-річного Петра Накидалюка, який загинув в зоні АТО. Тіло Петра вночі привезли до місцевого військкомату, куди вже з самого ранку почали сходитись рідні, друзі та небайдужі дубенчани. Близько 9:30 год. похоронна процесія попрямувала на місцевий майдан, де сотні людей стоячи на колінах зустрічали загиблого земляка. Вклонитись Герою прийшли міський голова Василь Антонюк, народний депутат України Олександр Дехтярчук, т. в. о. військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб, керівники району, військовослужбовці, члени громадських формувань, волонтери, працівники міської ради та інших трудових колективів, учнівська та студентська молодь, небайдужі дубенчани.
Після того як публічно прочитали заздалегідь написані прощальні слова Петра, священники Дубенського міського благочиння УПЦ КП на чолі з благочинним о.Василем Лозинським відслужили панахиду. По тому всі присутні, дорослі та діти, зі сльозами на очах підходили до домовини та прощались.
Дубенчани з прапорами із чорними стрічками, квітами та запаленими лампадками в руках сформували “живий коридор” від майдану Незалежності до міського кордону мікрорайону цукрового заводу для того, щоб віддати останню шану загиблому бійцю. Тіло Героя востаннє пронесли центральними вулицями міста.
Поховали Петра Накидалюка 16 березня в рідному селі Плоска.
Петро був вихованцем Дубенської спортшколи, кандидат в майстри спорту з армреслінгу. Призваний за мобілізацією. Про нього кажуть, що він був світлою, доброю, щирою та трудолюбивою людиною.
Світла пам’ять про наших славних земляків, які віддали своє життя за волю і незалежність рідної України, назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна пам'ять Герою.